FANUC Türkiye Factory Automation (FA) Satış Müdürü Çağtay Güleç’in iş gündemi…

FANUC Türkiye Factory Automation (FA) Satış Müdürü Çağtay Güleç’in iş gündemi…

FANUC Türkiye Factory Automation (FA) Satış Müdürü Çağtay Güleç, ST Makina Dergisi'ne verdiği röportajda 2019 yılı iş gündemlerini anlattı. "FANUC olarak önemle üzerinde durduğumuz ‘One FANUC' mottomuzun gerekliliklerini yerine getirmeye devam edeceğiz." diyen Güleç, "One FANUC; otomasyon alanında birçok ürünü FANUC markası ve kalitesi ile sunuyor olmamız, partnerlerimize sağladığımız katma değeri en üst seviyeye çıkartmaktadır." ifadelerini kullandı. 

KATMA DEĞERLİ İŞLERE DEVAM

Türkiye'deki sanayinin gelişmesi ve dünya pazarında önemli bir yere sahip olması vizyonuyla hareket ettiklerini belirten Güleç, "Tüm ürün grupları ile katma değerli işlere imzamızı atarak Türkiye'deki sanayinin gelişimine destek olmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu. One FANUC'un avantajlarını Türkiye Pazarı'na sunduklarını ve sunmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Güleç, bu amaç doğrultusunda fiber rezonatörlerini ve robotlarını aynı projelerde, özellikle kesim ve kaynak alanlarında kullanmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: https://www.stendustri.com.tr/endustrist/FANUC-turkiye-factory-automation-fa-satis-muduru-cagtay-gulecin-h97017.html

Makoto Yamadate ile Servo Guide Eğitimi

Makoto Yamadate ile Servo Guide Eğitimi

3 Nisan 2019 Çarşamba

Robocut ile hedefimiz net; pazarda lider olmak!

ErkanCNC ve FANUC Turkey partnerliği hakkında Fanuc Türkiye genel müdürüTeoman Alper Yiğit'in röportajını okumuş muydunuz?

4 Mart 2019 Pazartesi

FANUC: Dener’in ürettiği yüksek mekaniğin ihtiyaçları karşılandı

Fiber lazer kesim makinaları için Denser’e çözüm sunan FANUC Türkiye Factory Automation Satış Müdürü Çağtay Güleç ile görüşerek projenin detaylarını öğrendik.

5 Şubat 2019 Salı

FANUC, kolaboratif robot ailesini genişletiyor

İnsan ile iş birliğine dayalı kolaboratif robotlarda (cobot) atılım yapan ve yatırımlarına devam eden FANUC, cobot ailesini genişletmeye devam ediyor.

5 Şubat 2019 Salı

Erkul Kozmetik, üretimde esneklik ve verimlilik kazandı

Erkul Kozmetik, FANUC robotlarıyla üretim süreçlerinde büyük esneklik sağladı, operasyonlarında ise en yüksek verimlilik seviyesine ulaştı.

5 Şubat 2019 Salı

FANUC’tan Geleceğin Liderleri’ne robotlu eğitim

FANUC, Gökdere Rotary Kulübü’nün düzenlediği RYLA Semineri’nde gençlere robot eğitimi verdi. Seminerde FANUC Teknik Müdürü Murat Kısa da sunum gerçekleştirdi.

5 Şubat 2019 Salı

FANUC Akademi, otomasyonda uzmanlaştırıyor

FANUC Akademi düzenli olarak gerçekleştirdiği fabrika otomasyonunda uzmanlaştıran eğitimlerine Kasım ayında da devam ediyor.

5 Şubat 2019 Salı

İşbirlikçi Robot CR-15iA

Geniş yelpazede taşıma görevleri için en uygun taşıma kapasitesi ve uzanma

16 Ocak 2019 Çarşamba

Geleceğe Bakış

CEO Dergisi'nin Nisan sayısında FANUC Avrupa CEO'muz Shinichi Tanzawa ile röportaj yapıldı.

15 Ocak 2019 Salı

Yeni M-20iB/35S

Yüksek taşıma kapasitesi uygulamaları için ideal kompakt tasarım

15 Ocak 2019 Salı

Yeni ROBODRILL serisi

Yeni FANUC ROBODRILL serisi ilerliyor

14 Ocak 2019 Pazartesi