FANUC Roboguide: 3D Akıllı Robot Simülasyonu

FANUC Roboguide, PC tabanlı simülasyon yazılımı sayesinde test hücrelerinin ayarlarını destekleme, çevrim dışı programlama sağlama, uygulamada kullanılacak robot programları ve eğitimleri için kullanıcılara optimasyon ve veri alma imkanı sunmaktadır.

devamı

Zero Downtime (ZDT)

Beklenmedik bir duruş dakikada €5,000 maliyetlere kadar çıkabilir. Yeni FANUC ZDT teşhis mekanizması ile duruş yaşamamayı garanti altına alıyoruz. ZDT sürekli olarak her robotun mekanik yapısını, bakımını ve üretim sürecinin sağlıklı olmasını gerçek zamanlı olarak izler ve proaktif olarak potansiyel robot, kontrolör ve süreç problemlerini beklenmeyen bir duruş öncesi tespit etmeyi sağlar.

devamı

iPendant Touch

Hafif ve ergonomik olarak tasarlanan FANUC iPendant Touch sezgisel grafik kullanıcı arayüzüyle hem programlayıcılar hem de çalısma sahasındaki operatörler için kullanımı kolay programlama özellikleri sunar.

devamı

R-30iB Plus Kontrolörü

R-30iB Plus kontrolörü, daha akıllı üretkenlik sağlayan yeni FANUC standartıdır. Yeni ileri teknoloji nesli ve geliştirilmiş entegre FANUC donanım ile birlikte 250'den fazla yazılım işlevi, döngü süresi, hız, doğruluk ve güvenlik bakımından önemlidir.

devamı

Force Sensor Teknolojisi

FANUC kendi üretim hattında bulunan 3500’ün üzerinde robot, 60 yıllık deneyim ve tüm dünyada memnun müşterileriyle en iyi fabrika otomasyonu sunmak için çabalıyor.

devamı

FANUC Collaborative Ailesi Genişliyor

Güvenlik sertifikalı ve 35 kg’a kadar yükler ile FANUC CR serisi iş birliği robotları, insanlarla kol kola çalışarak işleme değer katıyor.

devamı